Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0216 410 55 33

ISO 9001:Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Baş denetçi olmak isteyen,Şirketlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurmak ve sürdürmek isteyen tüm çalışanlar,Şirketlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini denetlemek isteyenlere eğitim vermekteyiz.

 

 

ISO 9001:Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimimizin amacı katılımcılara kuruluşlarında ISO90012008 Kalite Yönetim Sistemi'nin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/başdenetçi yetiştirmektir.

 

ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi bir organizasyonun ürün ve hizmetlerinin müşteri isteklerini tam ve doğru olarak karşılamasını sağlamak için, tüm işletme fonksiyonlarını aynı amaç doğrultusunda bir araya getiren etkin bir kalite standardıdır.

 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı; tüm işletmelerde " büyüklüğüne ve yaptığı işe bakılmaksızın " uygulanabilmektedir.

 

Bir kuruluş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ni kurmakla, çalışma ilkeleri oluşturmaya, geliştirmeye ve sürekliliğini sağlamaya yönelik kalite yolunda ilk adımı atmış olur.

 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi bir kuruluşun müşterilerinin gereksinimlerine ve yürürlükteki şartnamelere uygun ürünler temin edebilme yeterliliğine sahip olması gereken şartları belirleyen uluslar arası geçerliliğe sahip önemli bir kanıt özelliği taşımaktadır.

 

Kuruşların her kademesinde, işverenin, çalışanın, müşteri ve satıcının sürekli memnuniyeti, ancak ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sisteminin uygulanıp tetkikçi ve baş denetçi ile sürekliliğinin getirilmesiyle mümkün olacaktır.


Whatsapp ile ulaşın