Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0216 410 55 33

İş Güvenliği Eğitimi

Firmamız, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek firmaların kurumsallaşmasına ve belgelendirme sürecine tam destek vermektedir.

 

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Tüzük ve Yönetmelikler ile AB uyum yasaları çerçevesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı yönünden yeni yaklaşımlar ve kriterler getirilmiştir. İş kazalarının azaltılması, tepkisel yaklaşımlarla değil; önleyici programlarla sağlanabilir.

İş Güvenliği Hizmeti İş Güvenliği ve Danışmanlığı olarak, bu konuda deneyimli ve uzman kadromuzla sorunlarınızı çözmek, iş yerlerinde, güvenli ve sağlıklı bir işyeri ortamı oluşturmak temel amacımızdır.

Daha iyiyi hedefleyen rekabetçi stratejisi ile, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan İŞ GÜVENLİĞİ hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş güvenliği performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.

Sektörel bazda en iyi hizmeti verebilmek için sektörlere özel uzman mühendis kadrosuyla iş sağlığı ve güvenliği alanında sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Çalışanlarınızın sorunlarının eğitim ile çözüleceğini biliyoruz, size uygun çözümler üretiyoruz.

HEDEFİMİZ; tüm çalışmalarımızın yürütülmesinde oluşturduğumuz kalite standartlı DENETİM, EĞİTİM, TEKNİK ve HUKUKİ DANIŞMANLIK hizmetlerimizi uluslararası platformlarda yaygınlaştırmaktır.

Müşterilerimizin beklentilerini analiz edip kalite performansını, müşteri memnuniyeti doğrultusunda yükseltmek üzere çaba harcarız.

Hizmet kalitemizin sürdürülebilirliğini çalışanlarımız ile taahhüt ederiz.


Whatsapp ile ulaşın