Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0216 410 55 33

Kalite Belgesi Alma Süreci

İso Kalite Belgesi Nedir? İso kalite belgesi nasıl alınır, Kalite Belgesi Nereden alınır, Kalite belgesi nasıl alınır, Kalite belgesi alma süreci, Kalite Belgesi Sorgulama, Kalite Belgelendirme gibi sorularınıza cevap bulacağınız yazımızı paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 410 55 33 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite belgesi alma süreci nasıldır

Kalite belgesi, İso Kalite Belgesi ulusal veya uluslararası akredite olmuş ve yetkilendirilmiş bağımsız belgelendirme kuruluşlarından alınır. Dünya üzerinde yüzlerce belgelendirme firması vardır. Ve bu belgelendirme firmaları da kendi ülkelerinde veya ülkeleri dışında bulunan akreditasyon kurumlarına bağlıdırlar.Ve akreditasyon kurumlarından kendilerini akredite ettirirler. İso Kalite Belgesi Belge verecek belgelendirme firmalarının akreditasyonu olmalıdır. Aksi halde verdikleri belgelerin hiçbir geçerliliği yoktur.

Kalite Belgesi almak için aşağıda ki aşamalar sizlere yol gösterecektir

Tüm firma personelinin Kalite Belgesi Eğitimi almalıdır. Firma içi sistemin ve çalışma şeklinin gözden geçirilip değerlendirilmelidir.Firma içi çalışma Sisteminin ve çalışma yöntemlerin tasarımı, dokümantasyonu,İç denetlemesi yapılıp raporlanmalıdır.

Firmalar Kalite Belgesi almak için hazırlanırken izleyeceği yol daha detaylı olarak şöyle yapılmalıdır;

Kalite Belgesi konusunda firma  içi grupla oluşturmak, Kalite Belgesi konusunda amaç ve hedefleri belirlemek Kalite Belgesi konusunda tüm amaç ve hedefler konusunda iletişimde bulunmak, Firma Yönetimine rapor sunacak bir KYT belirlemek,Firmadaki herkesi Kalite Belgesi konusunda bilgilendirecek eğitimler yapmak ve yürütmek, Kalite Belgesi sisteminde yer alacak olan prosedürleri ve talimatları yazmak,kayıtların kontrolü yapmak,kalite denetimini yapmak , eğitim vb. konuları firma çalışanlarına aktarmak.

Türkiye  akreditasyon kurumu TÜRKAK' tır. Ve belli şartları yerine getiren ve yapılan denetimlerden başarı ile geçen belgelendirme kurumlarını akredite ederler ve bu firmalar TÜRKAK' dan onay aldıktan sonra yetkileri derecesinde İSO KALİTE BELGESİ verebilirler.

İso Kalite Belgesi Nedir? İso kalite belgesi nasıl alınırKalite Belgesi Nereden alınır,Kalite belgesi nasıl alınırKalite belgesi alma süreciKalite Belgesi SorgulamaKalite Belgelendirme gibi sorularınıza cevap bulacağınız yazımızı paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 410 55 33 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsallaşmak,prestij sağlamak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve pazar payını arttırmak isteyen her firma kalitesini iso belgeleri ile tescil ettirmelidir. Firmaların verdiği hizmetlerin kalitesi ise kalite belgelendirmesi ile sağlanır. Kalite Belgesi ve İSO BELGELERİ ve ISO KALİTE Belgeleri kalitesini tescil ettirmek isteyen firmaların alması gereken kalite belgeleridir.

Kalite Belgesi ve İSO KALİTE BELGELERİ firmaların kurumsallaşma sürecinde uygulanması gereken en önemli belgelendirme sistemidir. Kalite Belgesi VE İSO BELGELERİ hizmetlerimize başlamadan önce mevcut organizasyonun yapısı göz önüne alınarak Kalite Belgesi gereklerine uygun Kalite Sisteminin kurulması için İntegral Kalite Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri tarafından verilecek olan hizmetleri ile ilgili esasları içermektedir.

İntegral Kalite Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri olarak, firmalara en uygun ve en hızlı kalite belgesi temini için tüm ekibimiz özveri ile çalışmaktadır. Hızlı Kalite Belgesi, Ucuz Kalite belgesi, Kaliteli hizmet için Kalite Belgesi ve İSO BELGELERİ firmalarımızın yanındadır.

Kalite Belgesi VE İSO BELGELERİ uygulaması yapılan firmalarda müşteri memnuniyetini, çalışan personelin memnuniyetini,prestij artışını, yapılan tüm hizmetlerin kayıt altına alınmasını,kayıtların arşivlenmesini, yapılan tüm işlerin analizlerinin yapılmasını ve sistemli bir organizasyonun kurulması gibi daha birçok faydası olan bir sistemdir.

İso Kalite Belgesi, İso Kalite BelgeleriIso 9001 Kalite BelgesiKalite Belgesi , İso Belgeleri, Kalite Belgesi Nereden alınır, Kalite belgesi nasıl alınırKalite belgesi alma süreciKalite Belgesi SorgulamaKalite BelgelendirmeKalite Belgesi  nedirISO Belgesi nereden alınır,Kimler ISO Kalite belgesi AlmalıdırISO Belgesi nedirKalite Belgesi  Almaiso kalite yönetim sistemi  gibi sorularınız için firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz.


Whatsapp ile ulaşın