Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0216 410 55 33

Iso Kalite Belgesi Nasıl Alınır?

İso kalite belgesi ve kalite yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi, firmanın hazırladığı İso kalite belgesi dokümanlarının ve işleyen sürecin akredite ve bağımsız bir denetim firmasının denetiminden başarıyla geçip ve kalitenin devamlılığını sağlaması ile mümkün olacaktır.

 

 

Kalite belgesi nasıl alınır

İso Kalite Belgesi Nedir? İso kalite belgesi nasıl alınırKalite Belgesi Nereden alınırKalite belgesi nasıl alınırKalite belgesi alma süreciKalite Belgesi SorgulamaKalite Belgelendirme gibi sorularınıza cevap bulacağınız yazımızı paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 410 55 33 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İso kalite belgesi almaya karar veren ve bu yönde tüm hazırlıklarını bitiren firmalar, ulusal veya uluslararası akredite olmuş bir belgelendirme kuruluşuna müracaat ederler. Akredite olmuş belgelendirme kuruluşunun hangisi olacağı İso kalite belgesi almak isteyen firmaya aittir ve herhangi bir  kanuni bir zorunluluk yoktur, isteyen istediği yetkili kuruluştan iso kalite belgesi alabilir. Firma; müşterilerini ve pazar çevresini değerlendirerek, iso kalite belgesi alacağı akredite belgelendirme kuruluşunu seçmelidir.

İso kalite belgesi ve kalite yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi, firmanın hazırladığı İso kalite belgesi dokümanlarının ve işleyen sürecin akredite ve bağımsız bir denetim firmasının denetiminden başarıyla geçip ve kalitenin devamlılığını sağlaması ile mümkün olacaktır. 

İso kalite belgesi almaya karar veren ve bu yönde tüm hazırlıklarını bitiren firma, iso kalite yönetim sistemi standardının gereksinimlerini karşılayacak şekilde kurup işletmeye başladıktan sonra, kurduğu iso kalite sisteminin belgelendirilmesi için bir iso kalite denetim kuruluşu ile anlaşır. Belgelendirme kuruluşu,kuruluşun iso kalite sisteminin iso kalite standardının gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını denetlemek için bir belgelendirme denetimi yapar. 

Bu denetim sonucunda belgelendirme firması, firma içersin de kurulmuş yürütülmüş olan iso kalite sisteminin ilgili standardının gereksinimlerinin yerine getirildiğine karar verirse, kuruluşun kalite sistemini belgelendirir. 

Kurumsallaşmak,prestij sağlamak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve pazar payını arttırmak isteyen her firma kalitesini iso belgeleri ile tescil ettirmelidir. Firmaların verdiği hizmetlerin kalitesi ise kalite belgelendirmesi ile sağlanır. İSO BELGESİ ve İSO BELGELERİ ve ISO KALİTE Belgeleri kalitesini tescil ettirmek isteyen firmaların alması gereken kalite belgeleridir.

ISO KALİTE BELGESİ ve İSO KALİTE BELGELERİ firmaların kurumsallaşma sürecinde uygulanması gereken en önemli belgelendirme sistemidir. İSO BELGESİ ve İSO BELGELERİ hizmetlerimize başlamadan önce mevcut organizasyonun yapısı göz önüne alınarak ISO Belgesi gereklerine Uygun Kalite Sisteminin kurulması için İntegral Kalite Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri tarafından verilecek olan hizmetleri ile ilgili esasları içermektedir.

Firmalar İSO BELGESİ ve İSO BELGELERİ ile kurumsallaşma kültürünü firma içersin de en kolay şekilde uygulayabilecekleri gibi, aynı zamanda da yapılan her işlemin kayıt altına alınarak toplanan tüm verilerin analizini yapabilecektir.

İntegral Kalite Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri olarak, firmalara en uygun ve en hızlı kalite belgesi temini için tüm ekibimiz özveri ile çalışmaktadır. Hızlı Kalite BelgesiUcuz Kalite belgesi, Kaliteli hizmet için İSO BELGESİ ve İSO BELGELERİ firmalarımızın yanındadır.

İSO BELGESİ VE İSO BELGELERİ uygulaması yapılan firmalarda müşteri memnuniyetini, çalışan personelin memnuniyetini, prestij artışını, yapılan tüm hizmetlerin kayıt altına alınmasını,kayıtların arşivlenmesini, yapılan tüm işlerin analizlerinin yapılmasını ve sistemli bir organizasyonun kurulması gibi daha birçok faydası olan bir sistemdir.

İSO BELGESİ Hizmetlerimiz firmaların büyüklüğüne ve yapısını göre değişkenlik göstermektedir. Her firmaya uygulanacak sistem farklılık gösterse de sistemin genel unsurları her firmaya uygulanmaktadır. Firmaların çalışan sayılarına ve işletme büyüklüğüne göre dokuman ve prosedür oluşturmak gerekmektedir.

İso Kalite Belgesiİso Kalite BelgeleriIso 9001 Kalite Belgesiİso Belgesiİso BelgeleriKalite Belgesi Nereden alınırKalite belgesi nasıl alınırKalite belgesi alma süreciKalite Belgesi SorgulamaKalite BelgelendirmeİSO belgesi nedirISO Belgesi nereden alınırKimler ISO Kalite belgesi AlmalıdırISO Belgesi nedirİso Belgesi Almaiso kalite yönetim sistemi  gibi sorularınız için firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz.


Whatsapp ile ulaşın